GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 7696073
nr 769 6073
Stekfat
Kina, 1800-tal, längd: 33
Kondition: nagg
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 augusti 2012
kl 18:47:06
5/8 16:12:58
350 kr
6/8 11:29:00